Plavecké a ochranné pomůcky

Bezpečnost vašich dětí u vody

Blíží se léto, které každý rok přináší mnoha lidem spoustu radosti a krásných zážitků při pobytu u vody, ale stovkám rodin zármutek, způsobený „utonutím“ dítěte. Proto jsme pro Vás připravili nabídku plaveckých a ochranných pomůcek, které můžete nalézt také i na našem e-shopu: www.kennyshop.cz.

Můžete přijít na náš velmi oblíbený kurz: MALÍ ZÁCHRANÁŘI, kde Vám všechno ukážeme v každém našem centru během prázdnin. Víc info tady.

Ochranná vesta

Vestička má 8 vyjímatelných plováků, díky kterým si regulujete vztlak vesty. S každým zlepšením ubíráte vždy 2 plováky, tím se snižuje vztlak vesty a Vaše ratolest se musí zase o trošku více snažit. Vestička je vyrobena z neoprenu, Vaše děti tak budou v teple a díky výrazným žlutým zádům vždy dokonale viditelní!  Upozornění: nejedná se o záchrannou vestu, pouze o ochrannou pomůcku!

Zakoupit může zde.

Plavecký pás – 13 dílků

Plavecký pás je vhodný pro výuku plavání. Délku popruhu lze nastavit, dílky lze jednotlivě odebírat a přidávat podle potřeby. Zapínání na sponu.

Zakoupit můžete zde.

Plavky s korky kolem pasu

Plovací oblečky Konfidence fungují stejně jako vesty Konfidence. Oblečky mají stejně jako vesty 8 vyjímatelných plováků, kterými se postupn

ě snižuje vztlak plavek. S každým zlepšením ubíráte vždy 2 plováky, tím se snižuje vztlak vesty a Vaše ratolest se musí zase o trošku více snažit.  Upozornění: nejedná se o záchrannou vestu, pouze o ochrannou pomůcku!

Zakoupit můžete zde.

Malá plavecká deska 

plavecká deska malá

Používá zejména pro výuku plavání dětí. Umožňuje různé úchopy, dá se držet oběma či jednou rukou. Využívá se pro menší děti (nácvik dýchání do vody apod.) i pro větší děti (nácvik prsových a kraulových nohou apod.).

Zakoupit můžete zde.

Vodní nudle

Všestranně využitelná pomůcka – při výuce plavání, při cvičení, hraní, ve vodě, v přírodě i na sněhu, stačí použít fantazii :). Délka 80 a 160 cm

Zakoupit si můžete zde.

Nafukovací ochranné a plavecké pomůcky

Zakoupit si můžete zde.