Veletrh – For Kids v Praze

Srdečné vás zveme na praktické workshopy Evy Kiedroňové, které se uskuteční na veletrhu For Kids v Praze.

Na témata jak pomoct miminku od narození ke správnému vývoji, aby bylo spokojené, zdravé a vy si tak mohli užívat rodičovství s úsměvem, se budeme bavit 6. a 7. dubna na Pražském výstavišti.

Sobota 6.4.19 ve 13:00 hod. 
ÚSPĚCH A INTELIGENCE ZAČÍNAJÍ V PEŘINCE – Eva Kiedroňová, odbornice na vývoj dítěte v souladu s jeho přirozenými potřebami a psychomotorickou vyspělostí, představitelka Baby clubu Kenny.

Jak můžeme ovlivnit úspěch a inteligenci dítěte ihned od jeho narození? Co můžeme přirozeně udělat pro své miminko pro dobrý start do jeho života, aby dostalo šanci využít všech svých vývojových možností, s kterými se narodilo? Na praktickém workshopu si nejen řekneme, ale také na nejmenších dětech názorně ukážeme, v jaké situaci se nachází každý zdravý novorozenec, jaké šance má při správné, citlivé a přirozené péči od prvních vteřin jeho života a jak je ohrožen v případě, že mu tuto správnou péči nechtíc, z neznalostí nenabídneme. 

 

Odkaz na článek na našem blogu: https://blog.evakiedronova.cz/2019/03/19/uspech-a-inteligence-zacinaji-v-perince/

Neděle, 7.4.19 ve 14:00 hod.
KROK PO KROKU DO JEDNOHO ROKU – Eva Kiedroňová, odbornice na vývoj dítěte v souladu s jeho přirozenými potřebami a psychomotorickou vyspělostí, představitelka Baby clubu Kenny.

Všichni chceme, aby naše děti byly šťastné a aby se mohly rozvíjet přirozeně podle svých možností. Jen málokdy si však uvědomujeme, jak významně ovlivňujeme jeho život našim přístupem a podmínkami, které mu nabízíme při celodenní péči. Na tomto praktickém workshopu se dozvíme, co, kdy, proč a jakým způsobem bychom měli dítě v prvním roce přirozeně naučit, aby bylo zdravé a mělo šanci dobře prospívat i do budoucna. Na několika dětech si prakticky ukážeme, jak mu můžeme vy vývoji citlivě, nenásilně, a přitom správně pomáhat při každodenních hrách i péči o ně a přitom si život s ním příjemně užívat. Příležitostně si také ukážeme, co mu v jeho vývoji nejvíce škodí a proč.

 

Odkaz na článek na našem blogu: https://blog.evakiedronova.cz/2019/03/19/jak-mit-zdrave-a-pohodove-miminko/